Pozvánka na ADRA večer o dobrovoľníctve a vianočnú kapustnicu

Tento rok sme sa rozhodli pred Vianocami vyjsť v ústrety vašim preplneným kalendárom a pospájať pod jednu strechu komunitného centra UNIK do jedného večerného podujatia viacero našich aktivít a projektov. Na 6. december si teda už žiaden iný mikulášsky či vianočný večierok neplánujte!

Pozývame všetkých svojich spolupracovníkov, podporovateľov, partnerov i donorov na ADRA večer o dobrovoľníctve a zároveň našu tradičnú vianočnú kapustnicu. Téma večera sa bude dotýkať dobrovoľníckej činnosti v rozvojových krajinách, ako aj manažmentu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, ktorému sa ADRA dlhodobo zodpovedne venuje. Svoju dobrovoľnícku „misiu“ vám cez príbehy a fotografie osobne predstaví naša SlovakAid dobrovoľníčka, ktorá strávila osem mesiacov v Albánsku – animátorskou a vzdelávacou prácou vo vylúčených miestnych komunitách v spolupráci s ADRA Albania – Veronika Zimová.

Podujatie sa uskutoční 6. decembra 2018 o 18:00 v Komunitnom centre UNIK na Ferienčíkovej ulici 5 v Bratislave a program bude naozaj pestrý i chutný. O 18ej vám naša dobrovoľníčka Veronika porozpráva o rozvojovej spolupráci, ako aj o čare dobrovoľníčenia a práci s deťmi v Albánsku. Potom od 18:30 vám projektová manažérka ADRA Slovensko, Alena Horváthová, predstaví možnosti dobrovoľníctva v zahraničí cez programy SlovakAid a EU Aid Volunteers.

Následne po 19ej už budete môcť o našich aktivitách debatovať neformálne počas konzumovania vianočnej kapustnice. Tešiť sa tiež môžete na mini-kvíz a tombolu. Zapojení adra-nadšenci bez ceny neodídu!

Vstup je voľný, všetci ste srdečne vítaní. Viac informácií nájdete aj na našej Facebook-ovej stránke v tomto evente.

Podujatie sa realizuje aj vďaka zdrojom z projektov HVM a HVA, európskej dobrovoľníckej iniciatíve EU Aid Volunteers a slovenskému dobrovoľníckemu programu SlovakAid.

 

en_USEN