HelpShop

Vyber produkt ktorým pomôžeš

POMÁHAME GAZE

Pomáhame ľuďom, ktorí trpia v dôsledku ozbrojeného konfliktu v oblasti Gazy. Zabezpečujeme prípravu balíkov hygienických potrieb, ktoré sú súčasťou zásielky humanitárnej pomoci zo Slovenska prostredníctvom medzinárodného humanitárneho koridoru.

POMÁHAME UKRAJINE

Pomáhame ľuďom postihnutým vojnovým konfliktom na Ukrajine a utečencom. Zabezpečujeme transport a distribúciu humanitárnej pomoci do postihnutých oblastí. Pomáhame rodinám, ktoré  našli dočasné útočisko na Slovensku.

Uganda

Miesto dlhodobej Africkej misie ADRA Slovensko. Pomáhame v lokalite Kyaka II. kde je svoj nový domov našlo 120 000 utečencov z Konga, Južného Sudánu, Burundi… Staráme sa o živobytie, zdravie a vzdelávanie. Slovenskí humanitárni pracovníci odovzdajú vašu pomoc priamo na mieste.

Pomoc pre Sýriu

ADRA Slovensko zaisťuje humanitárnu pomoc – spacáky a deky pre ľudí postinutých zemetrasením v Sýrii.

Prvú zásielku 400 rodinných balíkov sme už odoslali v spolupráci s MZV EZ, ktoré zaistilo leteckú dopravu a distribúciu humanitárnej pomoci. Pomôžte spolu s nami.

Dobrovoľníctvo

Naši dobrovoľníci pomáhajú na Slovensku i v zahraničí. Obetujú svoj čas aj schopnosti, ale je nutné pokryť náklady spojené s ich pôsobením. Systematická finančná podpora nám otvára možnosti zapojiť a vyslať viac dobrovoľníkov tam, kde to najviac treba 

Slovensko

Naďalej pomáhame domovom sociálnych služieb na Slovensku. Zabezpečujeme hygienické prostriedky a materiálnu pomoc. 

Rwanda

Pomáhame budovať malé farmy na pestovanie sadeníc pre zlepšenie výživy v chudobných regiónoch. Rozvoj záhradníctva odstraňuje podvýživu detí. 

Projekt sme ukončili. Ďakujeme za podporu.

en_USEN