Benefičné koncerty plné emócií

Prvé dva benefičné koncerty na podporu Ukrajiny sa niesli v znamení súcitu a solidarity.

Sobotňajší benefičný koncert Oksany Kozun – Turcerovej poznačila tragédia. Jeden zo spoluorganizátorov, Vladimír, prišiel vo vojne o syna. Namiesto koncertu sa tak celá rodina musela rýchlo vrátiť na Ukrajinu, aby sa mohla zúčastniť jeho pohrebu. Koncert bol teda plný emócií – bolesti, vďačnosti, radosti i smútku.
 
Dnes, 15. mája, si pripomíname Svetový deň rodín, a veľmi nás mrzí strata pána Vladimíra, ako aj každého, kto vo vojne prišiel o svojich blízkych. Všetkým zasiahnutým preto vyjadrujeme hlbokú a úprimnú sústrasť. Aj takéto udalosti nás však presviedčajú, že pomáhať má zmysel.
 
V Bratislave sme tento víkend usporiadali 2 benefičné koncerty na podporu našej humanitárnej iniciatívy „Rodina Rodine“, ktorej cieľom je poskytovanie potravinovej pomoci pre ľudí postihnutých vojnou na Ukrajine. Vďaka vašim príspevkom sa nám podarilo pomôcť už vyše 4000 rodinám na Ukrajine. Ďalšia zásielka pomoci pre 1320 rodín odíde už tento týždeň. Prispievať do našej zbierky môžete aj naďalej. Video o našej potravinovej pomoci nájdete tu. Darovať balík pomoci môžete tu.
 
Tretí benefičný koncert sa uskutoční v Košiciach, v sobotu, 28. 5. 2022 o 18:00 hod, na Magistráte mesta Košice – malej zasadačke, Trieda SNP 48A. Vítaní ste všetci. Tešíme sa na vás!
 
 
Možnosti pomoci prostredníctvom ADRA:
 
1️⃣ Darujte balík pomoci rodinám na Ukrajine (15 kg potravín a hygienických potrieb), ktorý vystačí 1 rodine na 2-3 týždne.
Darovať balík pomoci môžete tu.
Video o našej potravinovej pomoci tu.
 
2️⃣ Prispejte do verejnej zbierky pre Ukrajinu zaslaním ľubovoľnej čiastky na číslo účtu:
SK83 8330 0000 0028 0179 0152
VS 2022001
 
3️⃣ Prispieť môžete aj zaslaním darcovskej SMS na tel. č. 877 v tvare DMS ADRA (DMS medzera ADRA). Cena darcovskej SMS správy je 2€.
 
Ďakujeme a veríme, že spolu s vašou pomocou pomôžeme viacerým.

en_USEN