Benefičný koncert

Začíname sériu benefičných koncertov na pomoc ľuďom, ktorých zasiahla vojna na Ukrajine

Po prvých hektických dňoch na hraniciach s Ukrajinou mi zavolal jeden môj priateľ: „Čo môžeme urobiť my umelci, aby sme tiež pomohli? Vieme len hrať a spievať!“ Hneď mi napadlo: „Tak hrajte a spievajte…“.

Oxana Kozun – Turcerová pochádza z Ukrajiny a pred niekoľkými rokmi sa vydala na Slovensko. Je profesionálna speváčka a víťazka mnohých súťaží a festivalov. Niektoré piesne si sama skladá, alebo píše texty. Vojna ju hlboko zasiahla, pretože pochádza z oblasti, ktorú zničila vojna a citlivo nesie utrpenie svojich blízkych. Aj preto sa rozhodla svojim krásnym hlasom prispieť k pomoci pre svojich krajanov.  

1. BENEFIČNÝ KONCERT:

Piatok: 13. 5. 2022, 18:00 hod, Zichyho palác, Ventúrska 265, Bratislava Staré mesto

2. BENEFIČNÝ KONCERT:

Sobota: 14. 5. 2022, 17:00 hod, Cablkova 3, Bratislava Trnávka

3. BENEFIČNÝ KONCERT:

Sobota: 28. 5. 2022, 18:00 hod, Magistrát mesta Košice – malá zasadačka, Trieda SNP 48A, Košice

Vstup je voľný, súčasťou každého koncertu bude benefičná zbierka na podporu pomoci pre Ukrajinu.

Hudobníci a speváci, ktorí poznajú a podporujú našu prácu sa rozhodli bez nároku na honorár koncertovať a týmto spôsobom POĎAKOVAŤ všetkým vám – donorom a dobrovoľníkom, za vašu mimoriadnu obetavosť a vytrvalú službu.

Chceme tiež premietnuť pár obrázkov a videí a tak PREZENTOVAŤ výsledky našej spoločnej pomoci na Slovensku i na Ukrajine.

Zároveň vám dáme príležitosť PODPORIŤ pomoc, ktorú realizujeme aj vďaka vám cez kampaň „Rodina rodine“, ktorej cieľom je posielanie rodinných balíkov do vojnou postihnutých oblastí na Ukrajine.

Aj vaša rodina môže pomôcť jednej rodine na Ukrajine.  Za váš dar v hodnote 50 € zakúpime, zabalíme a doručíme balík pomoci na Ukrajinskej strane.

Darujte cez HELPshop ADRA.

RODINA RODINE – video

 

   

 

en_USEN