Koncert vďaky pre zdravotníkov

Koncert vďaky pre zdravotníkov v Banskej Bystrici odštartoval verejnú zbierku.

2. septembra 2021 sa nádvorie pamätníka SNP v Banskej Bystrici premenilo na Open Air koncertnú sieň. Poprední umelci predniesli koncert vďaky pre zdravotné sestry a lekárov, ako poďakovanie za ich obetavú prácu počas vypätých mesiacov koronakrízy.

ADRA ako spoluorganizátor koncertu zabezpečuje benefičnú zbierku pre zdravotníkov z troch banskobystrických nemocníc. Pomôžte spolu s nami zakúpiť pre lekárov a zdravotné sestry rehabilitačné a relaxačné pomôcky a ďalšie potreby pre zlepšenie podmienok ich práce počas nekonečných služieb pri lôžkách pacientov, kde zápasia o ich zdravie a život…

Pripojte sa k benefícii. Môžete si vybrať z dvoch spôsobov platby: 
A: zaslaním príspevku priamo na účet verejnej zbierky:

SK83 8330 0000 0028 0179 0152

  • Fakultná nemocnica s Poliklinikou F.D.Roosevelta: V.S.2021006
  • Detská fakultná nemocnica: V.S.2021007
  • Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb: V.S.2021008

Variabilným symbolom priradíte svoj dar zdravotníkom konkrétnej nemocnice.

Verejná zbierka bude prebiehať do 30.9.2021

B: priamo tu prostredníctvom ON-LINE služby DARUJME.sk:


 

Lekári a zdravotné sestry počas koronakrízy slúžili pacientom, často celé týždne izolovaní od svojich rodín, riskovali vlastné zdravie aby zachraňovali životy. Nemysleli na seba, ale my chceme teraz myslieť na nich. Poďakujeme im a prispejeme na zlepšenie podmienok ich práce.

Počas koncertu 2. septembra 2021 o 19:00 vystúpili Sisa Sklovská, Štefan Skrúcaný, Patrik Vyskočil, Otokar Klein, La Gioia, Patejdl Tribute a ďalší.

Dobrovoľníci ADRA boli tiež počas najťažšieho obdobia druhej vlny pandémie zapojení v prvej línii do pomoci na covidových oddeleniach v nemocniciach a v DSS. Viac o našej službe v krátkom videu: https://www.youtube.com/watch?v=UWz6xWPMaG8

en_USEN