Novinka – charitatívna reklama

[vc_row row_type=“row“ use_row_as_full_screen_section=“no“ type=“full_width“ angled_section=“no“ text_align=“left“ background_image_as_pattern=“without_pattern“ css_animation=““][vc_column][vc_column_text]Aj vaša charitatívna reklama môže pomáhať ľuďom v núdzi na Slovensku. Chcete vedieť ako?

Objednajte si u nás reklamný priestor, vďaka ktorému oslovíte nových zákazníkov a klientov pre váš biznis. Vyberte si ADRA Charitatívnu reklamu podľa vašich predstáv a spolu budeme pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Od 1. januára 2018 príjmy z tejto reklamy do sumy 20 000 Eur ročne nemusíme zdaniť my ani vy – môžete si ich dať do nákladov a my do nezdaniteľných príjmov.

 

1. ADRA Charitatívna reklama – logo na webe

Umiestnime logo vašej firmy/značky na našej webovej stránke www.adra.sk (až do 10 000 návštev mesačne)

 

2. ADRA Charitatívna reklama – balík reklamy

Umiestnime vašu reklamu (logo, banner či krátku informáciu) vo všetkých našich komunikačných kanáloch (web, newsletter, facebook, youtube, tlačené materiály…)

 

Aj vaša reklama môže pomáhať. Kontaktujte nás

Za vašu reklamu vám vystavíme riadnu faktúru, ktorú si môžete dať do nákladov. Príjmy z charitatívnej reklamy do 20 000 Eur za rok nezdaňujeme a použijeme ich na projekty podľa Vášho určenia.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás >>

ADRA Slovensko, číslo účtu IBAN: SK69 0200 0000 0030 0447 8451

Ďakujeme, že pomáhate s nami. Má to zmysel.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

en_USEN