ADRA večer o dobrovoľníctve

Prídite na príjemné posedenie s ľuďmi, ktorým je blízke dobrovoľníctvo a humanitárna pomoc.

📢 Sme veľmi potešení, že po dlhej dobe môžeme konečne zorganizovať ADRA večer. Pre tých, ktorí tento koncept nepoznajú v skratke: ADRA večer je príjemným posedením ľudí, ktorým je blízka naša humanitárna práca. Je to príležitosť stretnúť sa vzájomne – tím ADRA a ľudia, ktorým sú naše aktivity blízke, alebo naopak, radi by spoznali z prvej ruky, čo ADRA robí a ako sa zapojiť.
Tentokrát bude hlavnou témou dobrovoľníctvo v zahraničí, ale dozviete sa aj o aktivitách na Slovensku. Budeme hovoriť najmä o:
👉 Skúsenostiach našich dobrovoľníkov. Dominique sa podelí o zážitky z vyslania v Srbsku a Martin opíše svoje skúseností z Turecka.
👉 O možnostiach dobrovoľníctva, ktoré sprostredkúva ADRA Slovensko. Predovšetkým o vyslaniach do zahraničia prostredníctvom programov ESC (EUAV) a SlovakAid.
👉 Čo ADRA Slovensko aktuálne robí nielen v zahraničí, ale aj doma a ako môže byť nápomocný každý z nás.
📝 Zavítajte k nám budúci štvrtok, 7.4.2022 o 18.00 hod. a vypočujte si ako vyzerá a čo obnáša “full-time” dobrovoľnícka skúsenosť. Počas večera budeme v príjemnej atmosfére našej “čajovne” alias komunitného centra UNIK na Ferienčíkovej ulici diskutovať o tom, čo ADRA robí, radi zodpovieme Vaše zaujímavé otázky 🙂
🔷 Chýbať nebude sýte občerstvenie a tombola o zaujímavé ceny!
📌 KEDY: vo štvrtok 7.4.2022 od 18.00 hod
📌 KDE: Unik komunitné centrum, Ferienčíkova 5, Bratislava. Dostanete sa tu napr. z autobusovej stanice (5 min peši) resp. zo zastávky 29.augusta (pozor, ide o nový názov zastávky “Cintorínska”, stojí tu linka MHD č. 42), čo je hneď “za rohom”. Električkami číslo 3 a 4 zo zástavky “Mariánska” je to taktiež 5 minút peši.
 
Na obrázku môže byť 11 ľudí, vonku a text, v ktorom sa píše „ADRA večer o dobrovolníctve KEDY? štvrtok, 7.4.2022, 18.00-21.00 KDE? Unik Komunitné centrum Ferienčíkova 5, Bratislava EU Aid Volunteers ADRA SlovakAi GOOD IDEA SLOVAKIA“

sk_SKSK