AJ TENTO ROK SME SPOLU BEŽALI ZA MIER

Tím ADRA Slovensko sa v nedeľu 1. októbra 2017 opäť stretol v cieli na Medzinárodnom maratóne mieru v Košiciach. Ďakujeme za skvelú reprezentáciu našej organizácie a vyslanie odkazu, že aj my chceme mier na Zemi, pre všetkých ľudí na svete.

Maratónsku nedeľu v Košiciach využili aj deti z DORKA Košice, ktoré sa pripojili k veľkým ADRA-kom do štafety a absolvovali svojich 4 200 metrov v mini maratónskom behu. Úsmev na tvárach detí svedčil, že si veria a svoj beh si chcú užiť. Chlapci, Peťo a Adam boli na trati výborní, dievčatá, Kika a Viky statočne bojovali s každým metrom. Vidina cieľa bola tou najlepšou odmenou. Dobehli a vyhrali sme všetci, tu je náš víťazný bežecký tím:

Viac o tom, ako pomáhame v Košiciach a okolí, zistíte v našej Výročnej správe 2016 na www.adra.sk. Ďakujeme, že pomáhate s nami.