Podporte náš ADRA KIT v kampani Giving Tuesday

I tento rok sa na Slovensku uskutoční globálna charitatívna kampaň #GivingTuesday! V utorok (27. novembra) ľudia vo vyše 100 krajinách sveta budú opäť robiť dobré skutky a budú štedrí. Pridajte sa k vyše dvom miliardám ľudí, ktorí v tento deň myslia na druhých o niečo viac ako inokedy a pomôžte. Náš ADRA KIT a obete násilia, ktorým účinne pomáhame, to skutočne potrebujú.

Stúpajúce štatistiky hlásených prípadov domáceho a sexuálneho násilia za posledné roky nás prinútili konať – v ADRA Slovensko sme sa rozhodli, že nezostaneme ticho a o násilí budeme hovoriť nahlas. Pred rokom sme založili KIT (Krízový intervenčný tím), ktorý poskytuje obetiam násilia komplexnú psycho-sociálnu a právnu pomoc. Aby KIT dokázal fungovať ďalej, potrebujeme pokryť náklady na dopravu pre krízovú intervenciu v teréne a odmeny za vykonanú prácu troch expertiek.

Podporte finančne našu kampaň za nový dôstojný život pre obete násilia a spoločne povedzme násiliu NIE. Ak dňa 27.11. do polnoci darujete online na pomoc ľuďom v núdzi aspoň 25 Eur na našej darovacej stránke:

>>adra.darujme.sk<<,

objavíte sa v žrebovaní o originálny ADRA Travel Kit na cesty.

Darujte teraz ľubovoľnú sumu alebo pomôžte inak: na tomto ADRA účte. Každá pomoc sa počíta.

#mozemPomozem, #GivingTuesday, #adraKIT #ADRA

Viac o tom, prečo a ako pomáhame ľuďom v núdzi na Slovensku aj v oveľa chudobnejších krajinách, zistíte na www.adra.sk. Ďakujeme, že pomáhate s nami.

 

sk_SKSK