Dobrovoľníctvo

Aktuálna ponuka

Prostredníctvom programu Európskeho zboru solidarity vysielame dobrovoľníčky a dobrovoľníkov na humanitárne projekty do Ugandy a Srbska.

Spoznajte otvorené pozície a prihláste sa ešte dnes!

OTVORENÉ POZÍCIE

SRBSKO – Social Program Assistant (9-mesačné vyslanie; uzávierka: 31.7.2024)

PLÁNOVANÉ POZÍCIE

UGANDA – Volunteer for Community Development and Resilience Building in Slum Communities (9-mesačné vyslanie; pozíciu otvoríme v septembri 2024, vyslanie: január 2025)

UGANDA – Volunteer for Education Development and Support in a Community School (9-mesačné vyslanie; pozíciu otvoríme v septembri 2024, vyslanie: január 2025 a apríl 2025)

SRBSKO – Field Worker (9-mesačné vyslanie; pozíciu otvoríme v decembri 2024, vyslanie: jar 2025)

staňte sa našim dobrovoľníkom/-čkou

Čas je to najcennejšie, čo človek má. Ak venujete svoj čas humanitnej práci, využili ste ho naozaj zmysluplne. Staňte sa ADRA dobrovoľníkom!

Pokiaľ máte záujem zapojiť sa teraz alebo v budúcnosti do dobrovoľníckej práce, zaregistrujte sa do zoznamu našich spolupracovníkov, a v prípade naliehavej potreby pomoci Vás budeme kontaktovať.

Prihláste sa nám na info@adra.sk

formy dobrovoľníckej činnosti

Zahraničie:

  • vycestujte cez nás na dobrovoľnícku misiu do zahraničia ako expertní dobrovoľníci (SlovakAid alebo HumAid dobrovoľníctvo – Európsky zbor solidarity)

 

Slovensko:

  • pomôžte organizovať podujatia na Slovensku (kampane, propagačné behy, koncerty, informačné a vzdelávacie podujatia a pod.)
  • vyhľadávajte osoby, ktoré môžu podporiť našu činnosť finančne či inak
    zapojte sa do zbierok
  • vyhľadávajte ďalších dobrovoľníkov
  • zapojte sa do činnosti DobroCentier (venujte svoj čas dôchodcovi, sirote, či inak opusteným alebo odkázaným osobám, nakúpte im, predávajte v obchodíkoch)
  • zapojte sa do zberu a distribúcie suchých potravín, či iných komodít

Podporte náš projekt

Aj vy sa môžete podporovať niektorého z našich dobrovoľníkov:

Pravidelne alebo jednorázovým darom cez službu „daruj.sk“ 

Príspevkom pre dobrovoľníkov, ktorí pracujú vyslaní v určitej krajine, prostredníctvom príspevku na konkrétny produkt v našom helpshope.  

Súvisiace články

Produkty v HelpShop-e

sk_SKSK