Hľadáme 2 dobrovoľníkov/čky do Srbska (uzávierka 25.9)

Prihlás sa do 25.9 a vycestuj s nami ako rozvojový/á dobrovoľník/čka do Srbska. Všetky tvoje náklady budú pokryté grantom.

Chceš získať cenné skúsenosti v oblasti humanitárneho a rozvojového sektora priamo z prvej ruky a pritom neminúť skoro nič? V tom prípade ti ponúkame hneď dve zahraničné príležitosti.
 
Pokryjeme všetky náklady, ktoré ti pred a počas vyslania vzniknú, vrátane dopravy, víz, zdravotnej prehliadky, a poistenia. Okrem toho budeš dostávať mesačný príspevok v sume 610 € a 760 €, v závislosti od miesta vyslania. Nejedná sa však o plat, ale o príspevok na pokrytie nevyhnutných nákladov v mieste pobytu (strava, ubytovanie, miestna doprava).
 
📌 DOBROVOĽNÍK/ČKA DO SRBSKA NA 12 MESIACOV (BELEHRAD)
 
Budeš spolupracovať na projektoch nášho partnera ADRA Srbsko, zameraných na zlepšovanie kvality života vylúčených komunít – bezdomovcov, utečencov, Rómov. Okrem skúseností v oblasti PR a komunikácie, nahliadneš do oblasti manažmentu a administrácie projektov a okúsiš aj prácu priamo v teréne.
 
Viac informácií tu.
 
📌 DOBROVOĽNÍK/ČKA DO SRBSKA NA 6 MESIACOV (NOVI PAZAR)
 
V organizácii Merhamet Sandžak, ktorá sídli priamo v centre multietnického mesta Novi Pazar, budeš asistovať na projektoch sociálneho podnikania, podpory zamestnávania vylúčených komunít a budeš aktívne prispievať k budovaniu partnerstiev medzi komunitami a lokálnymi stakeholdermi. Ak chceš získať skúsenosti vo fundraisingu a projektovom manažmentom, táto pozícia je ako stvorená pre Teba!
 
Viac informácií tu.
 
Podmienkou vyslania je:
 
✅ slovenské občianstvo
✅ bakalársky titul v relevantnej oblasti (medzinárodné vzťahy, rozvojové štúdiá, sociálna práca, projektový manažment, verejná správa a verejná politika a pod.)
✅ anglický jazyk – pokročilý
 
So zahraničnými dobrovoľníckymi projektami máme dlhoročnú tradíciu, o čom svedčia desiatky vyslaných dobrovoľníkov a dobrovoľníčok do rôznych krajín sveta, ako aj štvornásobné získanie ocenenia „Dobrovoľník roka“ nami vyslanými dobrovoľníkmi. Vyslaným dobrovoľníkom poskytujeme kvalitnú pred výjazdovú prípravu, a počas pobytu aj pravidelný mentoring.
 
So spomenutými organizáciami sme už spolupracovali a do Srbska sme v poslednom roku vyslali 2 SlovakAid dobrovoľníčky.
 
 
Uzávierka na zasielanie prihlášok: 25.9.2022
 
– – –
Dobrovoľnícke vyslania sú financované zo zdrojov Oficiálnej rozvojovej pomoci SR, SlovakAid.

 

sk_SKSK