Amazon pomáha Ukrajine

Amazon poskytol veľkú pomoc deťom a sirotám v Zakarpatskej oblasti.

Počas slávnostného odovzdávania generátora v škole so sanatóriom, ktoré poskytuje liečbu srdcovocievných a dýchacích chorôb pre deti a siroty vo Veľkom Bereznom, sme zariadeniu dodali štyri palety keramického riadu. Tie nám venovala spoločnosť Amazon Slovensko, pričom odvzdanie prebehlo za účasti predstaviteľov vlády Slovenskej republiky. Táto veľkorysá pomoc má pre zariadenie, ktoré sa stará o viac ako 250 detí, obzvlášť veľký význam, pretože kuchynský riad nemá pri deťoch dlhú životnosť.
 
Aj napriek dlhodobej pomoci, ktorú nám spoločnosť Amazon poskytuje, sme venovaný tovar prepravili na Ukrajinu po prvýkrát. Riaditeľka zariadenia, pani Ivanna Schulevka, srdečne poďakovala spoločnosti Amazon za poskytnutú pomoc a podporu.
 
Sanatóriu sme okrem kuchynského riadu venovali aj potravinovú pomoc, z ktorej bude personál pripravovať stravu pre malých pacientov a dve palety detského oblečenia a obuvy.
 
Zariadeniu sme taktiež odovzdali generátor, ktorý bude slúžiť ako záložný zdroj energie počas častých výpadkov elektrickej enegie a automatickú umývačku riadu, ktorá zjednoduší prácu kuchynského personálu.
.  .  .
Zapojte sa aj vy do pomoci ľuďom na Ukrajine
 
Prispieť do verejnej zbierky na pomoc Ukrajine môžete na účet:
IBAN: SK83 8330 0000 0028 0179 0152
VS: 2022001
 
Venovať dobročinný dar môžete prostredníctvom nášho HelpShop-u
 
Ďakujeme, že pomáhate s nami!

sk_SKSK